Seans filmowy w ramach festiwalu Watch Docs

17 listopada br. (środa) o godz. 17.00 zapraszamy na seans filmu dokumentalnego „Wyzwolenie” w reż. Luc Côté (2018). Spotkanie odbędzie się w filii nr 54 „ProMedia” (Al. Wojska Polskiego 2) – obowiązują bezpłatne wejściówki do zdobycia osobiście lub pod numerem telefonu: 91 506 50 56.

Film pokazuje sytuację żołnierzy amerykańskich, którzy z wojenną traumą radzą sobie za pomocą rytuału ayahuaski. Po seansie odbędzie się dyskusja z widzami na temat problemów psychicznych, leczenia stresu pourazowego i użyciu do tego psychodelików.

WATCH DOCS to jeden z najstarszych i największych na świecie festiwali filmowych poświęconych prawom człowieka. Organizuje go Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Wstęp na wszystkie projekcje filmowe i imprezy towarzyszące jest bezpłatny.

17 listopada, 2021