Rozgrywki planszowe i cyfrowe [Wakacje w bibliotece]

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw, ale też idealna pora na zdobycie dodatkowej wiedzy, czy odkrycie nowego hobby.

Z pewnością pomoże Wam w tym nasza wakacyjna oferta, bo mamy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.
Konkursy, turnieje, warsztaty i wiele więcej aktywności czeka na Was w filiach bibliotecznych na terenie całego Szczecina. Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

”Turniej konsolowy”
Już drugi rok pod rząd zapraszamy naszych młodych czytelników do spróbowania swoich sił w elektronicznych rozgrywkach, aby samodzielnie poczuć prawdziwe współzawodnictwo. Xbox pełen wciągających gier czeka na was wraz z atrakcyjnymi nagrodami za udział.
Konkurencje są przewidziane dla dzieci w wieku 8-12 lat.
Obowiązują zapisy (osobiście, mailowo: [email protected], lub tel. 91 506 50 58).

Termin: 27.07, godz. 13:00

27 lipca, 2023