Rezonans czasu. Spotkanie z Anną Partyką-Judge

21 lutego (poniedziałek) o godz. 18:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) zapraszamy na spotkanie z Anną Partyką-Judge przy okazji premiery jej najnowszej książki pt. “Rezonans czasu”. Rozmowę z gościnią poprowadzi Anna Rutkowska.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne pod linkiem https://app.evenea.pl/event/rezonansczasu/  lub telefonicznie 91 506 50 58.

“Tajemniczy majański wisior, magia i starożytna cywilizacja w samym sercu małej miejscowości w Polsce.

Zuzanna od pewnego czasu odczuwa dziwne wyładowania w niektórych miejscach rodzinnego Inowłodza. Te zjawiska jak i opowieści zmarłej babci skłoniły ją do rozpoczęcia studiów na wydziale biofizyki, by odkryć co je powoduje. Pewnego dnia, w pociągu, spotyka Adama – naukowca. Ich rozmowa przypomina jej, że nie posunęła się zbyt daleko w swoich poszukiwaniach. Przez kilka kolejnych lat próbuje odkryć kim jest, jednak kolejne wskazówki okazują się ślepymi uliczkami. Czy ponowne spotkanie Zuzanny i Adama pozwoli dziewczynie poznać jej korzenie?”
[opis od Wydawcy]

Autorka o sobie
“Kobieta dojrzała, ale nadal  przepełniona różnymi miłościami. Do sztuki, świata, muzyki, ludzi. Czasem mówi o sobie, że jest bańką mydlaną , bo unosi w sobie lekkość oraz paletę obrazów, które maluje nie tylko słowami. Muzyk, poetka i pisarka.”

21 lutego, 2022