Rehabilitacja w dolegliwościach bólowych [Senioriada]

Podczas kolejnej [Senioriady] fizjoterapeutka, Anna Sobczak-Pluta wyjaśni, o co chodzi w rehabilitacji, kiedy warto z niej skorzystać i jak można sobie samemu pomóc.

Na spotkanie zapraszamy 22 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8). Wydarzenie będzie bezpłatne, nie obowiązują także zapisy.

Każdy z nas zmaga się z innym schorzeniem, dlatego prelegentka pokrótce opowie, w jaki sposób radzić sobie z daną dolegliwością i jak złagodzić ból, który może pojawić się w przyszłości.

Fizjoterapia u osób starszych może mieć szerokie zastosowanie, a co najważniejsze, ma udowodnione działanie, poprzez przeprowadzone badania naukowe. Właśnie na nich Anna Sobczak-Pluta opiera swoją wiedzę.

22 czerwca, 2023