Recenzentki w bibliotece [Koło Gospodyń Miejskich]

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy przypadającego na 3 marca w ramach Koła Gospodyń Miejskich będziemy recenzować książki, które można znaleźć w sieci filii Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zapraszamy wierne czytelniczki już 2 marca (czwartek) na godz. 17:00 do filii nr 2 (ul. Sikorskiego 10). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ze względu na różnorodność dostępnej literatury, członkinie Koła nie wybierały żadnej wiodącej pozycji książkowej. Wspólnie wśród przedstawionych recenzji stworzymy listę najbardziej poczytnych pisarzy, którą umieścimy w filii, pośród najchętniej wybieranych.

Moderatorka cyklu, pani Justyna serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu!

2 marca, 2023