Przez Szwajcarię z Mirosławem Siemieniukiem

1 grudnia (środa) o godz. 18.00 zapraszamy do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na spotkanie w cyklu [Kolory kultury] z podróżnikiem i fotografem, Mirosławem Siemieniukiem. Gość opowie o swojej ostatniej podróży do Szwajcarii, przy okazji prezentując zdjęcia z tego regionu Europy. Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania pod poniższym linkiem https://app.evenea.pl/event/szwajcaria/ osobiście w filii lub telefonicznie 91 506 50 58.

O Szwajcarii:
To rzadko wybierany kraj na urlopowe wypady i tym samym mało znany. Tymczasem szwajcarskie widoki zapierają dech w piersiach. Kto chce zobaczyć wysokie Alpy, śnieg leżący na 4 000m, krowy pasące się na wysokości 2000 m, średniowieczne zabytkowe miasteczka, zwierzęta i roślinność alpejską – niech przyjdzie na kolejną po Japonii, USA i Chinach, prelekcję pana Mirosława Siemieniuka.

Mirosław Siemieniuk jest absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od ponad 20 lat uczy języka angielskiego w Zespole Szkół Samochodowych w Szczecinie. Jest nauczycielem dyplomowanym. Został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej nadawanym przez Ministra Oświaty za dodanie do podręcznika szkolnego do nauki języka angielskiego wydawnictwa Oxford, dwóch autorskich rozdziałów poświęconych motoryzacji. Tryb życia Mirosława Siemieniuka pozwala mu łączyć i rozwijać jego pasje: podróże i fotografię. Jest członkiem klubu fotograficznego Grupa Amatorów Fotografii Prawie Artystycznej i Google Local Guides. Swoje zdjęcia publikuje w Internecie na Mapach Google oraz pisze recenzje odwiedzanych miejsc. Łącznie do tej pory opublikował 6000 fotografii, które uzyskały ponad 4 000 000 wyświetleń. Jak sam przyznaje – najbardziej lubi robić portrety ludziom charakterystycznym.

Data rozpoczęcia
1 grudnia, 2021
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Wiosenny kiermasz książek i filmów

Wiosenny kiermasz książek i filmów

15 kwietnia, 2024
8.00
Autyzm na wesoło – 17 lat doświadczeń [prelekcja]

Autyzm na wesoło - 17 lat doświadczeń [prelekcja]

15 kwietnia, 2024
18.00
Dieta w chorobach tarczycy [Jedzenie ma znaczenie]

Dieta w chorobach tarczycy [Jedzenie ma znaczenie]

17 kwietnia, 2024
17.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content