Praktycznie dla wysoko wrażliwych. Spotkanie z Beatą Mąkolską [Tydzień Bibliotek]

14 maja (wt.) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem osobistym, duchowym oraz głębszym poznaniem siebie.

Te ważne aspekty przybliży nam Beata Mąkolska — trenerka rozwoju, uzdrowicielka energetyczna i autorka książki
”Praktyczny poradnik dla wysoko wrażliwych. Jak radzić sobie na co dzień z pozytywnymi
i negatywnymi emocjami podnosząc poczucie własnej wartości i zwiększając pewność siebie”, wydanej przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

“Jeśli czujesz się przytłoczony własnymi myślami i emocjami, łatwo cię zranić i czasami chciałbyś po prostu zniknąć, może to oznaczać, że jesteś osobą wysoko wrażliwą (WWO). Dzięki tej książce nauczysz się eliminować stany lękowe i zarządzać własną energią na co dzień. Dowiesz się, jak żyć w zgodzie ze sobą, kierując się intuicją i nie ulegając presji zewnętrznej czy negatywnym myślom.

Autorka podpowie ci, jak odzyskać poczucie własnej wartości, pozytywne myślenie, wzmocnić relacje oraz motywację do działania. Nauczysz się samoakceptacji i holistycznego podejścia, stawiając na swój rozwój duchowy, nie tylko na poziomie mentalnym czy emocjonalnym.
Ale przede wszystkim w wymiarze duchowym opartym na intuicji, co korzystnie wpłynie na twój rozwój osobisty. Wysoka wrażliwość na co dzień.” (od Wydawcy)

”W książce skupiam się na aspektach praktycznych zarządzania własnymi emocjami, myślami, na przekazaniu konkretnych narzędzi. Jednocześnie każdy rozdział ma wyodrębniony fragment „Duchowe podejście”, w którym podkreślam wymiar duchowy istot wysoko wrażliwych i tłumaczę procesy także na poziomie energetycznym. Tego rodzaju całościowe podejście, czyli zarówno racjonalne jak i duchowe, jest wciąż rzadko spotykane…” (od Autorki)

Beata Mąkolska — autorka, uzdrowicielka energetyczna, Life Coach, Shamanic Coach, Mistrzyni Reiki, trenerka rozwoju osobistego, która od wielu lat udziela wsparcia, działając
z pozycji serca i intuicji. Prowadzi indywidualne konsultacje, sesje energetyczne i warsztaty,
a także zajęcia z szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego, samoakceptacji, wzmacniania poczucia własnej wartości, pracy z oddechem, medytacją oraz energią. Współautorka książki „Coaching relacji z sobą i innymi” (GWP 2015).

Kanał autorki o energii i duchowości w serwisie Youtube:
https://www.youtube.com/beatamakolska
Strona autorki:
www.beatamakolska.pl

Data rozpoczęcia
14 maja, 2024
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Z piłką i książką. Spotkanie z piłkarzami [W Pogoni za książką]
Wydarzenie dla dzieci

Z piłką i książką. Spotkanie z piłkarzami [W Pogoni za książką]

24 maja, 2024
17.00
Jasne Błonia
Konstrukt gangstera. Spotkanie z Marcinem Grzelakiem [Szczecin literacki]

Konstrukt gangstera. Spotkanie z Marcinem Grzelakiem [Szczecin literacki]

24 maja, 2024
18.00
Słowa mają Moc! [Logopedia]
Wydarzenie dla dzieci

Słowa mają Moc! [Logopedia]

25 maja, 2024
11.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content