Praktycznie dla wysoko wrażliwych. Spotkanie z Beatą Mąkolską [Tydzień Bibliotek]

14 maja (wt.) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem osobistym, duchowym oraz głębszym poznaniem siebie.

Te ważne aspekty przybliży nam Beata Mąkolska — trenerka rozwoju, uzdrowicielka energetyczna i autorka książki
”Praktyczny poradnik dla wysoko wrażliwych. Jak radzić sobie na co dzień z pozytywnymi
i negatywnymi emocjami podnosząc poczucie własnej wartości i zwiększając pewność siebie”, wydanej przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

“Jeśli czujesz się przytłoczony własnymi myślami i emocjami, łatwo cię zranić i czasami chciałbyś po prostu zniknąć, może to oznaczać, że jesteś osobą wysoko wrażliwą (WWO). Dzięki tej książce nauczysz się eliminować stany lękowe i zarządzać własną energią na co dzień. Dowiesz się, jak żyć w zgodzie ze sobą, kierując się intuicją i nie ulegając presji zewnętrznej czy negatywnym myślom.

Autorka podpowie ci, jak odzyskać poczucie własnej wartości, pozytywne myślenie, wzmocnić relacje oraz motywację do działania. Nauczysz się samoakceptacji i holistycznego podejścia, stawiając na swój rozwój duchowy, nie tylko na poziomie mentalnym czy emocjonalnym.
Ale przede wszystkim w wymiarze duchowym opartym na intuicji, co korzystnie wpłynie na twój rozwój osobisty. Wysoka wrażliwość na co dzień.” (od Wydawcy)

”W książce skupiam się na aspektach praktycznych zarządzania własnymi emocjami, myślami, na przekazaniu konkretnych narzędzi. Jednocześnie każdy rozdział ma wyodrębniony fragment „Duchowe podejście”, w którym podkreślam wymiar duchowy istot wysoko wrażliwych i tłumaczę procesy także na poziomie energetycznym. Tego rodzaju całościowe podejście, czyli zarówno racjonalne jak i duchowe, jest wciąż rzadko spotykane…” (od Autorki)

Beata Mąkolska — autorka, uzdrowicielka energetyczna, Life Coach, Shamanic Coach, Mistrzyni Reiki, trenerka rozwoju osobistego, która od wielu lat udziela wsparcia, działając
z pozycji serca i intuicji. Prowadzi indywidualne konsultacje, sesje energetyczne i warsztaty,
a także zajęcia z szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego, samoakceptacji, wzmacniania poczucia własnej wartości, pracy z oddechem, medytacją oraz energią. Współautorka książki „Coaching relacji z sobą i innymi” (GWP 2015).

Kanał autorki o energii i duchowości w serwisie Youtube:
Strona autorki:
www.beatamakolska.pl