Portrety Szczecinian w pamięci społecznej.

14 września (środa) o godz. 18:00 w imieniu Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość oraz wydawnictwa KAdruk zapraszamy do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na spotkanie dyskusyjne połączone z promocją albumu artysty-fotografika Andrzeja Łazowskiego “Portrety Szczecinian”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Słowo wstępne wygłosi prof. dr hab. Andrzej Tomczak – artysta plastyk.

W przestrzeni naszej filii bibliotecznej w ramach promocji albumu odbędzie się następnie dyskusja na temat pamięci społecznej. Udział w niej zapowiedzieli ludzie kultury szczecińskiej: Inga Kurek-Baranowska – animatorka kultury, Wiesław Łągiewka – aktor teatru Polskiego, Sławomir Osiński – polonista, Rozmowę poprowadzi dziennikarz Krzysztof Żurawski. W trakcie wydarzenia na chętnych do rozmowy czekać będzie autor albumu, Andrzej Łazowski.

Oprócz wymiany opinii na temat przewodni spotkania w części artystycznej swoje utwory zaprezentują szczecińscy artyści-muzycy: Ryszard Leoszewski, Waldemar Baranowski oraz Ireneusz Skoczka.

Partnerami wydarzenia są Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie oraz Dom Kultury Słowianin.

14 września, 2022