grafika do wydarzenia

Popołudnie ze Shrekiem i Kung Fu Pandą. [#ProMediaFilmowo]

29 czerwca (środa) o godz. 17:00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) młodych fanów i fanki (8-12 lat) filmów animowanych.

W miesiącu święta dzieci zaprezentujemy pełne wesołych przygód i dzielnych bohaterów filmy ze Studia DreamWorks.

Zapraszamy młodszych i starszych fanów odważnego ogra i osła (Shrek, prod. 2001), wojowniczej pandy (Kung Fu Panda, prod. 2008) oraz sprytnych kurczaków (Uciekające kurczaki, prod. 2000) i wspierających się mrówek (Mrówka Z, prod. 1998). W opowieści zawita też faraon (Książę Egiptu, 1998).

Oprócz opowieści o filmach wspólnie pobawimy się w kalambury, zgadywanki i rebusy. Zapraszamy serdecznie małych kinomanów do Zasiedmiogórogrodu w ProMediach.

Moderatorami cyklu są Katarzyna Krawczyk, Artur Niewczas oraz Marcin Kulik.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

29 czerwca, 2022