Podróż do magicznych światów [ Isekai Klub Miłośników Mangi ]

13 czerwca (wtorek) o godz. 17:30 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) przeniesiemy się do „innych światów”, pełnych magii,
fantazji i epickich przygód ✨🔮🌠🃏🌟

Mangowy gatunek „isekai” bije rekordy popularności wśród fanów już od kilku lat.
Kolejne tytuły o podróżach do magicznych lub wirtualnych krain cieszą czytelników i widzów.

Każdy bowiem pewnie nie raz marzył, aby obudzić się jako wojownik ⚔️/czarodziejka/supergwiazda 👑/galareta 🍮 (???) w świecie pełnym przygód, pojedynków i czarów.

Podczas czerwcowego [ Isekaia Klubu Miłośników Mangi ] wspólnie poopowiadamy sobie historie
z ulubionych isekaiowych mang i serii anime.

Przybywajcie więc w kolorowych cosplayach, to i w ProMediach stworzymy „inny świat” dla fanów popkultury japońskiej. Oczywiście w trakcie spotkania spodziewajcie się szybkich zagadek 🧐,
a na finał konkurs z nagrodami. Więc łącznie wiele dobrej zabawy (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧

Ale, żeby jeszcze bardziej Was zachęcić, to nieco wcześniej 13 czerwca, zapraszamy też na Isekaiowy prequel.
Od godz. 16:00 na pl. Adamowicza zbierzmy się ubrani w cosplaye i powymieniajmy mangami, świętując Dzień Wolnej Książki, czyli bookcrossingowy event 📚.

Wreszcie pokażemy Wam także zbiór mang, znajdujący się w naszej bibliotece przy pl. Lotników.
A potem razem wyruszymy do ProMediów, po drodze zaliczając sesję foto w plenerze ✨📷✨.

13 czerwca, 2023