Plastyczne potyczki [Wakacje w bibliotece]

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw, ale też idealna pora na zdobycie dodatkowej wiedzy, czy odkrycie nowego hobby.

Z pewnością pomoże Wam w tym nasza wakacyjna oferta, bo mamy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.
Konkursy, turnieje, warsztaty i wiele więcej aktywności czeka na Was w filiach bibliotecznych na terenie całego Szczecina. Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

”Wakacyjny turniej gier planszowych”
Zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat do wzięcia udziału w turnieju gier planszowych. Będziemy ćwiczyć naszą pamięć, spryt i kreatywność.
Czekają na was zarówno turnieje grupowe, jak i indywidualne.

Każda z gier będzie wymagała od uczestników innych umiejętności, by pozwolić między innymi na rozwój wyobraźni, oraz ćwiczenie pamięci.
Wszystkie ręce na pokład i ruszamy po zwycięstwo!

Termin: 17 sierpnia, godz. 14:00

”Jestem artystą”
Wakacyjne spotkania ze sztuką. To cykl trzech zajęć, na których będziemy inspirować dzieci do twórczych zabaw kolorem, fakturą i kształtem z wykorzystaniem materiałów ekologicznych. Poznamy ciekawostki z życia sławnych malarzy. Przemienimy bibliotekę w galerię sztuki.
Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy bezpośrednio w filii lub pod numerem telefonu 91 46 42 881.

17 sierpnia, 2023