Piknik literacki

Piknik literacki. Zasmakuj w Tokarczuk

Zapraszamy na piknik literacki poświęcony twórczości Olgi Tokarczuk.
O najważniejszych wątkach i języku w literaturze noblistki rozmawiać będą Tatiana Czerska i Mariusz Strzeżek. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Lichtblau.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert „Muzyka w przestrzeni”. Szczegółowe informacje znajdują się w wydarzeniu na Facebooku.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Szczecina #mikrodotacje #Sektor3

18 września, 2020
Rynek Sienny, 70-542 Szczecin, Polska