Wystawa pac uczniów Technikum Kreatywnego w dniu 5 maja o godzinie 18 w ProMediach przy al. Wojska Polskiego 2. Na grafice głowa mężczyzny

Persona [wernisaż]

5 maja (piątek) o godz. 18:00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na wernisaż wystawy prac uczniów Technikum Kreatywnego w Szczecinie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prace prezentowane będą do końca miesiąca.

Wystawa uczniów Technikum Kreatywnego pt. „Persona” to zbiór pomysłowych autoportretów. Autorzy i autorki poprzez podkreślenie w pracach własnej osobowości, pokazują jak kolorowa i różnorodna może być grupa przypadkowych osób. To pewnego rodzaju forma zaproszenia do wewnętrznego dialogu nad własną tożsamością oraz próba zdefiniowania tego, co tak naprawdę wyróżnia nas z tłumu.

Tytułowa „Persona” to człowiek bez kształtu i charakteru, któremu uczniowie nadają własne cechy i prezentują całkowicie różne spojrzenia na otaczającą rzeczywistość. To podróż przez przeszłość i przyszłość, które niczym yin i yang, definiują nasze pragnienia i życiowe cele.

Wystawa jest manifestem radości oraz hołdem dla naszej różnorodności. Artystycznym przedstawieniem życiowego przesłania, że nigdy nie powinniśmy wstydzić się tego, jacy jesteśmy.

Autorzy i autorki: Artem Andriienko, Konrad Chober, Szymon Czajka, Julia Duszyńska, Dobromił Gonciarz, Jagoda Grudziecka, Adam Jankowski, Hubert Karczewski, Yana Kaurova, Kamila Kłosin, Adam Konwiński, Kinga Korzeniewska, Julia Kosna, Zuzanna Księżnik, Oliwia Orłowska, Kaja Szajkowska, Weronika Urbańska.

Kuratorka wystawy: Ola Hojczyk
Koordynator: Filip Mozol

Data rozpoczęcia
5 maja, 2023
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Animowane seriale fantasy [Taktownie o Popkulturze i Komiksie]

Animowane seriale fantasy [Taktownie o Popkulturze i Komiksie]

29 maja, 2023
18.00
[Klub Miłośników Planszówek]

[Klub Miłośników Planszówek]

30 maja, 2023
18.00
Manga i anime — hobby międzypokoleniowym. [ Isekai Klub Miłośników Mangi ]

Manga i anime — hobby międzypokoleniowym. [ Isekai Klub Miłośników Mangi ]

30 maja, 2023
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content