Opowieść o Byczku Fernando

Wszystkie maluchy razem z rodzicami zapraszamy w imieniu Pani Justyny z filii nr 2 (ul. Sikorskiego 10) na czerwcowe czytanie oraz plastyczne zabawy.

[Literacki Kącik Malucha] tym razem odbędzie się 29 czerwca (czwartek) o godz. 17:00.

Porozmawiamy o rolach, które zostają nam nadawane już na początku naszego życia. Byczek Fernando swoim zachowaniem przedstawia, że nie można patrzeć na kogokolwiek przez pryzmat jego wyglądu czy roli, jaką jest zmuszony pełnić.

Fernando pokazuje, że każdy z nas może znaleźć w sobie odwagę, aby przeciwstawiać się przemocy i złu, które może nas spotkać.
Zapraszam, abyśmy wraz z dziećmi wyruszyli w piękną podróż z Byczkiem Fernandem w stronę odnalezienia swojego miejsca i szczęścia.

Na zajęcia obowiązują zapisy tel. 48 43 259 lub mailowo [email protected]

29 czerwca, 2023