Ogólnopolska Nagroda Literacka dla Autorki Gryfia 2021

11 grudnia w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) odbędzie się finał jubileuszowej – 10. edycji Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia, ustanowionej przez Kurier Szczeciński. O godz. 17.00 na spotkaniu przywitamy tegoroczne nominowane do nagrody pisarki, czyli Dominikę Buczak („Dziewczyny z placu” wyd. Wielka Litera), Sylwię Chwedorczuk („Kowalska. Ta od Dąbrowskiej” wyd. Marginesy) oraz Zytę Rudzką („Tkanki miękkie” wyd. W.A.B.). Rozmowę poprowadzi Krzysztof Lichtblau.
Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania pod poniższym linkiem https://app.evenea.pl/event/gryfia/

Po spotkaniu autorskim o godz. 20.00 ogłoszona zostanie decyzja Jury, która z Autorek otrzyma wyróżnienie w tym roku.
Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilu facebookowym biblioteki.

Organizator: Kurier Szczeciński
Partnerzy: Mecenat Kulturalny Miasta Szczecin, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, Port Szczecin Świnoujście, Szczecińska Agencja Artystyczna, Lotto

11 grudnia, 2021