Ogólnopolska Nagroda Literacka dla Autorki Gryfia 2021

11 grudnia w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) odbędzie się finał jubileuszowej – 10. edycji Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia, ustanowionej przez Kurier Szczeciński. O godz. 17.00 na spotkaniu przywitamy tegoroczne nominowane do nagrody pisarki, czyli Dominikę Buczak („Dziewczyny z placu” wyd. Wielka Litera), Sylwię Chwedorczuk („Kowalska. Ta od Dąbrowskiej” wyd. Marginesy) oraz Zytę Rudzką („Tkanki miękkie” wyd. W.A.B.). Ostatnia z autorek będzie z nami online. Rozmowę poprowadzi Krzysztof Lichtblau.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania pod poniższym linkiem https://app.evenea.pl/event/gryfia/

Po spotkaniu autorskim o godz. 20.00 ogłoszona zostanie decyzja Jury, która z Autorek otrzyma wyróżnienie w tym roku.
Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilu facebookowym biblioteki.

Organizator: Kurier Szczeciński
Partnerzy: Mecenat Kulturalny Miasta Szczecin, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, Port Szczecin Świnoujście, Szczecińska Agencja Artystyczna, Lotto

11 grudnia, 2021