logo Noc Bibliotek

Noc Bibliotek na Słonecznym

8 października (piątek) 2021 roku w filii nr 48 (ul. Rydla 93) odbędą się „Potyczki detektywistyczne z Sherlockiem Holmesem i doktorem Watsonem” w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Skierowane jest do dzieci w wieku 8–12 lat. Uczestnicy zabawy będą rozwiązywać zagadki detektywistyczne i odkrywać tajemnice biblioteki oraz wezmą udział w seansie filmowym. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia osobiste lub telefoniczne 91 46 42 881.

8 października, 2021