kamienne popiersia filozofów

Nie upaść psychicznie – wyzwanie pandemii

Zapraszamy na pierwsze spotkanie filozoficznego klubu dyskusyjnego dla młodzieży, które odbędzie się 29 września (środa) o godz. 18.30 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8). Temat rozmowy: „Nie upaść psychicznie – wyzwanie pandemii”. Spotkanie poprowadzi Paweł Kołodziński ze szczecińskiego Generatora Myśli Humanistycznej.

Zapisy mailowe na: [email protected]

Generator Myśli Humanistycznej

Szczecińskie stowarzyszenie powstałe w 2016 roku, które tworzą nauczyciele i dydaktycy filozofii, filozofowie i etycy. W centrum naszych zainteresowań znajduje się nauczanie etyki i filozofii. Naszą misją jest wsparcie naukowe i dydaktyczne nauczycieli prowadzących zajęcia z filozofii (w tym etyki) w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Nasze cele to:
• Popularyzacja innowacyjnych metod nauczania filozofii i etyki.
• Podniesienie kultury komunikacyjnej i argumentacyjnej w życiu społecznym.
• Integracja środowiska humanistycznego.
• Popularyzacja dorobku nauk humanistycznych.

29 września, 2021