Nie tak różowo. Spotkanie z duetem Kokardeczki

22 marca (pt.) o godz. 18:00 Siódemka (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) wypełni się dużą dawką pozytywnej energii
w pastelowych barwach.

Ugościmy wtedy ludzi pozytywnie nastawionych do życia, czyli Andżelikę Ratajczak
oraz jej brata Krzysztofa Wedera, tworzących w Policach Kokardeczkę.

Wstęp na wydarzenie będzie wolny. Książki „Nie tak różowo” będzie można zakupić podczas spotkania.

W Policach od 2020 r. funkcjonuje stacjonarny sklep odzieżowy, oferujący również kosmetyki. Właścicielami firmy są Angelika Ratajczak, znana jako Babka oraz jej brat Krzysztof, kojarzony przez wszystkich jako Suchar. Oprócz sprzedaży stacjonarnej prowadzą sprzedaż internetową przez Facebookowe live’y. Słyną z przepięknie zapakowanych pachnących paczek, gratisów w postaci lizaków oraz próbek kosmetyków. Dzięki dbałości o każdy szczegół klienci zostają
z nimi na dłużej i chętnie dołączają do kokardkowej rodzinki.

Babka i Suchar — rodzeństwo, które swą charyzmą przyciąga tłumy fanów. Czy prowadzenie sklepu i konto na Tik-Toku to jedyny powód, dla którego ludzie ich kochają? Otóż nie!
Przepis na zostanie ulubieńcem potężnej społeczności wieńczy ich zaangażowanie w akcje charytatywne. Kokardki oprócz dawania ludziom rozrywki w internecie, przewodzą tłumowi pomagaczy oraz chętnie wspierają różne charytatywne inicjatywy.

22 marca, 2024