Nasi czworonożni przyjaciele [Wakacje w bibliotece]

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw, ale też idealna pora na zdobycie dodatkowej wiedzy, czy odkrycie nowego hobby.

Z pewnością pomoże Wam w tym nasza wakacyjna oferta, bo mamy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.
Konkursy, turnieje, warsztaty i wiele więcej aktywności czeka na Was w filiach bibliotecznych na terenie całego Szczecina. Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

Wielu z nas ma własne zwierzęta. Spędzamy z nimi dużo czasu, troszczymy się o ich zdrowie i dobre samopoczucie, zabiegamy o bezpieczeństwo i wygody – ale czy wiemy, co naprawdę o nas myślą? Jak czują i widzą świat?

Wszystkie dzieci, które pragną poszerzyć swoje wiadomości o naturze zwierząt, zapraszamy na cykl czytelniczych zajęć, podczas których będziemy dzielić się wiedzą, ale też bawić i wykonywać różnego rodzaju prace plastyczne.

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku wczesnoszkolnym (6- 9 lat).
Termin: od 30 czerwca do 25 sierpnia w każdy piątek o godz. 13:00

Z racji ograniczonej liczby miejsc na zajęcia należy zapisać się osobiście w filii, tel. 91 42 33 374 lub mailowo [email protected]

25 sierpnia, 2023