Narodowe Czytanie w filii nr 7

3 września (sobota) bibliotekarze z filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) zapraszają do wspólnego czytania dzieła wieszcza naszego, Adama Mickiewicza. To właśnie “Ballady i romanse” zostały wybrane przez Parę Prezydencką na lekturę Narodowego Czytania w 2022 r.

Od godz. 15:00 fragmenty utworu czytać będą zaproszeni goście ze szczecińskich instytucji kultury. Do wspólnego obchodzenia Narodowego Czytania włączyć się mogą wszyscy chętni mieszkańcy naszego miasta i okolic.

Wstęp na wydarzenie jest oczywiście bezpłatny.

3 września, 2022