Na zdrowie [Koło Gospodyń Miejskich]

1 czerwca (czwartek) tradycyjnie w filii nr 2 (ul. Sikorskiego 10) o godz. 17:00 zapraszamy do [Koła Gospodyń Miejskich]. Wstęp oczywiście wolny.

W tym miesiącu na życzenie uczestniczek spotkań Koła będziemy rozmawiać w jaki sposób przygotować nalewkę domową, oraz na jakie dolegliwości można ich używać.

Omówimy również kto nie powinien sięgać po tego rodzaju używki. Swoją wiedzę i doświadczenie w tym zakresie skonfrontujemy z książką: „Nalewki, likiery i wina domowe” autorstwa Małgorzaty Capari.

Spotkanie w czerwcu będzie ostatnim przed wakacjami. Z nowymi tematami [Koło Gospodyń Miejskich wróci we wrześniu.

1 czerwca, 2023