Na Dzikim Zachodzie – przedstawienie dla dzieci (6-10 lat)

12 lipca (wtorek) o godz. 13:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) Studio Teatralne Krak-Art zaprasza dzieci (6-10 lat) na przedstawienie w klimatach Dzikiego Zachodu. Obowiązują zapisy.

“Dawno dawno temu, w małym miasteczku, gdzieś na zachód od rzeki Missisipi rodzi się prawdziwa legenda…
Dziki zachód drży ze strachu przed złoczyńcą o imieniu Wściekły Roy.
To paskudny koniokrad i poszukiwacz złota. Ten podły przestępca nie cofnie się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel.

Całe szczęście porządku w miasteczku pilnuje dzielny Szeryf Barret. To prawdziwy stróż prawa, jednak i jego rzezimieszek Roy potrafił przechytrzyć.

Dzieci poznają nową kulturę, potrafią rozróżnić zasadę dobrych i złych uczynków.”

12 lipca, 2022