Plakat spotkania z Adrianem Bednarkiem

Mrok umysłu seryjnego zabójcy. Spotkanie z Adrianem Bednarkiem

17 stycznia (wtorek) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zagłębimy się w czeluści umysłu książkowego mordercy, zapraszając Adriana Bednarka, autora kryminałów, głównie cyklu o Kubie Sobańskim. Rozmowę z gościem poprowadzi Artur Niewczas.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Podczas spotkania będzie możliwość kupna najnowszej książki Adriana Bednarka w przedsprzedaży!

“Tylko wielcy potrafią realizować swoje żądze. Ja jestem największy…
Witaj w moim idealnym świecie. Jestem Kuba, mam dwadzieścia dwa lata i wszystko, czego można zazdrościć młodemu facetowi – piękną dziewczynę, penthouse w Krakowie, sportowe auto i studia, które w przyszłości mają zaprowadzić mnie na prawnicze szczyty. Mam coś jeszcze… Mroczny sekret, o którym dowiadują się nieliczni, a ceną za jego poznanie jest śmierć.”
(Pamiętnik diabła, wyd. Novae Res, 2014)

Adrian Bednarek – urodzony w 1984 r. w Częstochowie. Od lat zafascynowany tematyką kryminalną, w szczególności postaciami seryjnych morderców. Wielki fan sportu żużlowego, nałogowy biegacz. Pisanie uważa za swoją największą pasję. Uwielbia tworzyć historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane, czarne charaktery.

Wydarzenie odbędzie się w ramach przedsięwzięcia grantowego „Zobacz i usłysz kulturę!”, finansowanego w projekcie „Kultura bez barier”.

17 stycznia, 2023