plakat "Moje życie w Indiach"

Moje życie w Indiach [Seniorzy w ProMediach] Spotkanie ODWOŁANE!

Z powodu choroby prowadzącej, spotkanie zostało ODWOŁANE.

30 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na prelekcję tematyczną w klimatach podróżniczych.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Czerwiec to w Miejskiej Bibliotece Publicznej miesiąc poświęcony kontynentowi azjatyckiemu, a Indie to jeden z największych i najbardziej rozwijających się państw Dalekiego Wschodu.

Spotkanie zostanie poprowadzone przez Anetę Krejczy, która jest kulturoznawczynią i indolożką. W latach 2008-2013 jako nauczycielka Uniwersytetu Wrocławskiego prowadziła zajęcia dotyczące kultury indyjskiej. Odbyła kilka podróży do Indii, a także jako stypendystka mieszkała i studiowała w Delhi.

30 czerwca, 2022