okładka książki z opisem "Stwórz własny happy end"

Miłość w czasach Tindera. Spotkanie walentynkowe online

Nadchodzi święto zakochanych, czyli Walentynki. Przyspieszony oddech, głośne bicie serca, motyle w brzuchu. Każdy zna ten stan. Ale jak kochać w czasach Tindera?

Na to i inne pytania odpowie Olga Kamińska, autorka książki “#Love. Jak kochać w XXI wieku”. Spotkanie odbędzie się dzień po święcie miłości, czyli 15 lutego (poniedziałek) o godz. 18.00 na żywo na profilu biblioteki na Facebooku.  Spotkanie poprowadzi Anna Rutkowska. Wydarzenie oczywiście jest bezpłatne.

Olga Kamińska, doktorka psychologii i autorka popularnego podcastu:

• pomoże ci zrozumieć chemię i biologię miłości na podstawie przykładów z twoich ulubionych seriali z Netflixa,
• wyjaśni, dlaczego uzależniamy się od drugiej osoby,
• udowodni, że nie zakochujemy się od pierwszego wejrzenia, tylko od pierwszego zapachu,
• poradzi, jak wyleczyć złamane serce,
• a co najważniejsze: da poparte badaniami wskazówki, jak budować trwały i namiętny związek w XXI wieku.

Jej książka to współczesny przewodnik po miłości, który pokaże ci, że możesz znaleźć spełnienie – tam gdzie poprzednie pokolenia nawet nie szukały.

OLGA KAMIŃSKA – doktorka psychologii, wykładowczyni SWPS, badaczka, popularyzatorka i pasjonatka neuronauki, autorka podcastu „#LOVE. Miłość w XXI wieku”. W swojej pracy łączy wyniki badań naukowych z praktyką. Prowadzi zajęcia i warsztaty z zakresu miłości, rozumienia emocji, bliskich relacji. Miłośniczka gór, natury i spontanicznych wyjazdów.

15 lutego, 2021