Manga i anime — hobby międzypokoleniowym. [ Isekai Klub Miłośników Mangi ]

30 maja (wtorek) o godz. 18:00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na specjalne spotkanie [ Klubu Miłośników Mangi ], skierowane do rodziców i opiekunów nastoletnich fanów japońskich komiksów oraz seriali animowanych.

Manga i anime to japońskie komiksy i animacje, popularne od ponad 40 lat, w wielu krajach, stanowiące hobby osób w różnym wieku.

Także w Polsce wydarzenia powiązane z mangą, jak praca wydawnictw lub konwenty popkulturowe, cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci, nastolatków oraz dorosłych.

Niekiedy jednak pojawiają się zarzuty, że manga i anime to tylko niskiej jakości rozrywka, budująca negatywne treści. Jako że najczęściej takie oskarżenia biorą się z niewiedzy, zapraszamy na spotkanie, podczas którego opiekunowie [ Isekaia Klubu Miłośników Mangi ] Daria i Artur wyjaśnią wszystkie kwestie związane z hobby pochodzącym z Japonii.

Opowiedzą czym jest manga, jak powstała, jakie tytuły są najbardziej popularne oraz jakie wartości można w nich znaleźć.

Przygotują także wskazówki dla Państwa, jak dobrze przygotować swoje dziecko do udziału w konwencie mangowym, czego można się tam spodziewać oraz czego można oczekiwać po tego typu wydarzeniach.

Jako dorośli fani popkultury japońskiej, Daria Makuch — kolekcjonerka, prelegentka i Tiktokerka oraz Artur Niewczas — prelegent i prowadzący atrakcje podczas największych konwentów w Polsce, podzielą się swą wiedzą tematyczną, odpowiadając na wszystkie Państwa pytania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny — zapraszamy ciepło dorosłych zainteresowanych tematem, a także dzieci i młodzież do wspólnej rozmowy.

Data rozpoczęcia
30 maja, 2023
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Wymagać to dużo? [Generator myśli filozoficznej dla młodzieży]

Wymagać to dużo? [Generator myśli filozoficznej dla młodzieży]

25 kwietnia, 2024
17.00
[Klubik artystyczny dla dzieci]
Wydarzenie dla dzieci

[Klubik artystyczny dla dzieci]

25 kwietnia, 2024
17.00
Dzieci dzieciom muzycznie [koncert]
Wydarzenie dla dzieci

Dzieci dzieciom muzycznie [koncert]

26 kwietnia, 2024
13.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content