O magicznych sztuczkach [Wakacje w bibliotece]

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw, ale też idealna pora na zdobycie dodatkowej wiedzy, czy odkrycie nowego hobby.

Z pewnością pomoże Wam w tym nasza wakacyjna oferta, bo mamy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.
Konkursy, turnieje, warsztaty i wiele więcej aktywności czeka na Was w filiach bibliotecznych na terenie całego Szczecina. Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

Pani Justyna z filii nr 2 (ul. Sikorskiego 10) zaprasza na zajęcia dla dzieci w różnym wieku, w klimatach magii i iluzji.

Uczestnicy wspólnie poznają tajniki sztuki iluzji oraz posłuchają o magicznych światach, opisanych w książkach.
Zajęcia są skierowane do różnych grup wiekowych, aby jak najlepiej odnaleźć się w sztukach karcianych i pokazach magicznych.

Lipiec 2023 godz. 12:00
20.07 – zajęcia literackie