Literacki pojedynek

Zapraszamy do zabawy! Na stronie filii 28 na portalu Facebook umieszczane będą codziennie pary książek lub pisarzy, z których internauci będą wybierać swojego ulubieńca. Wśród czytelników, którzy zdecydują się dodatkowo napisać kilka słów o tym, dlaczego wybrali daną pozycję lub osobę, zostanie wyłoniony zwycięzca, czekać na niego będzie nagroda w postaci książki.

Regulamin
1. Wpisy będą publikowane w dni powszednie w trakcie Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2020 do godz. 9 rano na profilu filii nr 28 @filia28MBP i oznaczone tytułem Literacki pojedynek.
2. Aby wziąć udział w zabawie należy wykonać polecenie zawarte w treści wpisu (uzasadnić wybór w komentarzu).
3. Każdego dnia przyznawana jest nagroda w postaci książki.
4. Laureata za dany dzień wyłania komisja w składzie: kierownik filii nr 28, pracownik Działu Promocji MBP oraz pracownik filii nr 28 (łącznie trzy osoby).
5. Przy przyznawaniu nagród brane pod uwagę są komentarze umieszczone pod wpisem filii od momentu jego publikacji do północy tego dnia.
5. Czytelnik, który bierze udział w zabawie wyraża tym samym zgodę na kontakt przez portal społecznościowy Facebook.
6. Nagrody zostaną wręczone laureatom po otwarciu filii bibliotecznych dla czytelników.

8 maja, 2020