Plakat spotkania dla dzieci

[Literacki kącik malucha]

[Literacki kącik malucha] to cykl spotkań przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, które chciałyby zacząć swoją przygodę z czytaniem i światem książek, dostępnych w naszej bibliotece.

Będziemy poruszać tematy ważkie i błahe oraz zanurzymy się w świecie fantazji. Poznamy także książki, które pomogą nam zrozumieć świat.
Spotkania będą się odbywały zawsze w ostatni czwartek miesiąca od godz. 17:00 w filii nr 2 (ul. Sikorskiego 10).

Tematem pierwszych zajęć – 26 stycznia – będzie książka pt. „Basia i wolność” autorstwa Zofii Staneckiej, zaprezentowana za pomocą teatrzyku Kamishibai.
Przybyli mali czytelnicy będą mogli wykonać drobne prace plastyczne, nawiązujące do przygód Basi.

Serdecznie zapraszam najmłodszych wraz z opiekunami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

26 stycznia, 2023