Legendy szczecińskie

W świat legend szczecińskich wprowadzi nas autorka baśni Małgorzata Duda. Zapraszamy na spotkanie dzieci, które chcą poznać historię naszego miasta i legendy z nim związane. Wydarzenie będzie tłumaczone na PJM.

Małgorzata Duda, specjalistka od legend (nie tylko miejskich), ale także od turystyki kulturowej. Miłośniczka literatury, nie tylko tej związanej z regionem. Lubi kryminały w wersji literackiej i filmowej, choć nie gardzi też innymi gatunkami literackimi. Redaktorka i wydawczyni książek o regionie.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zobacz i usłysz kulturę!”

28 września, 2022