fragment obrazu

„Lalki” Julii Sobuckiej

W październiku w witrynach „ProMediów” będzie można obejrzeć wystawę prac Julii Sobuckiej, zatytułowaną „Lalki”. Jest to indywidualne spojrzenie autorki na kwestię niestałości piękna i ulotności wrażeń.

Lalki zmieniały swoje zastosowanie w zależności od kultury, miejsca i czasu, w jakim były obecne. Nasze postrzeganie ich ulega nieustannej zmianie. W dzieciństwie były najukochańszymi towarzyszami zabaw, w dorosłości stają się niewygodnymi powiernikami sekretów. Ale czym są tak naprawdę?

Julia Sobucka urodziła się 20 kwietnia 2001r. w Policach. Jest uczennicą Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie. Uczy się stawiać małe kroki, by te z upływem czasu mogły przerodzić się w coś większego.

6 października, 2020