Grafika towarzysząca XIX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Kudłaci przyjaciele [OTCD 2020]

W filii bibliotecznej nr 3 dla dzieci (ul. Nałkowskiej 15) z okazji akcji zapraszamy na wystawę książek o tematyce związanej ze zwierzętami. Zobaczymy zarówno opowiadania o zwierzakach, jak i utwory, w których są one głównymi bohaterami, a świat przedstawiony jest widziany oczami naszych kudłatych przyjaciół, oraz książki popularnonaukowe dla młodszych dzieci o zwierzętach.

Książki o zwierzątkach na wystawie

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wydarzeniami organizowanymi w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

30 maja, 2020