Książkowe wycieczki [Wakacje w bibliotece]

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw, ale też idealna pora na zdobycie dodatkowej wiedzy, czy odkrycie nowego hobby.

Z pewnością pomoże Wam w tym nasza wakacyjna oferta, bo mamy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.
Konkursy, turnieje, warsztaty i wiele więcej aktywności czeka na Was w filiach bibliotecznych na terenie całego Szczecina. Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

”Lato mieszkańców lasu”
Leśna kraina skrywa mnóstwo sekretów, a jej mieszkańcy mogą zadziwić. Zapraszamy do spaceru w głąb naszej wyobraźni, na którym zapoznamy się z mieszkańcami lasów.
Dzieci będą mogły wysłuchać historii o bardziej i mniej znanych zwierzętach oraz samodzielnie zilustrować czytane opowieści.

Termin: 26.06, godz. 12:00

”Latem zwiedzamy Szczecin”
Czy znamy własne podwórko? Nasze szczecińskie okolice mogą zadziwić nawet stałych mieszkańców, dlatego zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu, w którym opowiemy historie dotyczące naszego miasta i jego najciekawszych miejsc. Dzieci będą mogły samodzielnie przygotować ilustracje przedstawiające urokliwe okolice Szczecina.

Termin: 28.06, godz. 12:00

„W czasie wakacji popatrzmy w górę”
Jak duży jest świat? A jak duży jest wszechświat? Co się w nim znajduje?
Posłuchajmy opowieści o tajemnicach kosmosu i dowiedzmy co dzieje się w tej ogromnej i zagadkowej przestrzeni.
Podczas słuchania opowiadań, dzieci będą mogły stworzyć ilustracje w tematyce kosmosu.

Termin: 29.06, godz. 12:00

26 czerwca, 2023