Książkowe bohaterki Eli Downarowicz

15 grudnia (pt.) o godz. 18:00 w ProMediach
(al. Wojska Polskiego 2) przywitamy autorkę powieści obyczajowych Elżbietę Downarowicz.

Rozmowę poprowadzi Anna Rutkowska.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Ela Downarowicz – mówi o sobie, że jest kobietą w słusznym wieku z dość bogatym doświadczeniem, w której życiu zawsze wszystko przychodzi w odpowiednim czasie i najczęściej wtedy, kiedy światełko w tunelu zadziwiająco szybko gaśnie. Nigdy nie myślała, że pewnego dnia siądzie przy klawiaturze i wystukiwane literki same ułożą się w słowa, przenosząc na ekran, a potem na papier wymyślane przez nią historie. Odbyło się to bez żadnych planów, wielkich przemyśleń, opowieści przepływają z jej palców, by was, czytelników, cieszyć i wzruszać.

Na co dzień potrzebuję spalanych czynnie kalorii, adrenaliny płynącej z nowych stawianych na mojej drodze wyzwań, by każdego dnia móc celebrować swoje chwile szczęścia. Czynię to stawiając na rozwój i doskonalenie… i w myśl filozofii japońskiego słowa OSU, którym podczas treningów karate posługujemy się najczęściej witając się i potwierdzając akceptację poleceń, pragnę dążyć do tego, by „wytrwać mimo przeciwności”.

Data rozpoczęcia
15 grudnia, 2023
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych
Wydarzenie dla dzieci

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych

26 lutego, 2024
15.00
[Spotkania z planszówkami]

[Spotkania z planszówkami]

27 lutego, 2024
17.00
[Ekipa Seniora]

[Ekipa Seniora]

27 lutego, 2024
14.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content