Kropką i kreską. Wernisaż Magdaleny Rozkosz

7 listopada (poniedziałek) o godz. 18:00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na wernisaż wystawy prac Magdaleny Rozkosz.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Magdalena Rozkosz jako hobbystka i samouk tworzy prace graficzne, rysunkowe, malarskie, działając pod pseudonimem Tutaj Tej.

W swych pracach korzysta głównie z technik tuszowych sprawnie posługując się kreską, konturem, szrafem, stosując urozmaicone faktury. Najczęściej korzysta z tuszów aplikując je poprzez użycie cienkopisów, stalówek, markerów, gel penów, pędzli.

Swoją inspirację czerpie z życia codziennego i jego przewrotności. W swoich pracach nawiązuje do stylistyki tatuażu, komiksu, rebusu, czy sztuki ulicznej.
Od lat dziecięcych sztuka kulinarna była jej pasją, dlatego często w swoich rysunkach nawiązuje do potraw i dań.
Proces twórczy jest jej sposobem na znalezienie porządku w inaczej chaotycznym świecie.

Prace artystki będzie można oglądać przez cały listopad.

7 listopada, 2022