Kreatywne ProMedia [Ferie w bibliotece]

Bibliotekarska drużyna z ProMediów (al. Wojska Polska 2) przygotowała dla młodszych i starszych dzieci wiele zabaw i zajęć plastycznych na czas ferii.

24 stycznia (śr.) o godz. 13:00 ProMedia staną się studiem rysunkowym
japońskich komiksów.

Przywitamy zatem wszystkie dzieci w wieku 9-12 lat na warsztatach rysunku, podczas których poznają podstawy odtwarzania i kreowania postaci z mangi.
Uczestnicy rozwijać będą kreatywność, wyobraźnię wizualną i fabularną oraz kunszt plastyczny.

Wspólne zajęcia plastyczne w bibliotece w czasie wolnym od nauki szkolnej to dla dzieci świetna zabawa i integracja z rówieśnikami, a dla opiekunów czas na przejrzenie prasy
lub przeczytanie rozdziału książki.

Zajęcia przygotowane zostały na podstawie książek:
Camilla d’Errico, Pop manga drawing : 30 lekcji, z których krok po kroku nauczysz się rysować ołówkiem w stylu pop surrealizmu, Warszawa 2023.
Gecko Keck, Manga : krok po kroku : wyjątkowy kurs rysowania — shōjo, chibi, shōnen — akcja i emocje, kolorowe motywy, wskazówki i porady, Łódź 2021.
Studio Hard Deluxe, Manga : rysowanie twarzy i emocji, Warszawa 2023.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Obowiązują zapisy bezpośrednio w filii, tel. 91 506 50 56
lub mailowo: [email protected]