zdjęcie morskiej plaży i napis "komiksy marynistyczne"

Komiksy marynistyczne [Taktownie O Komiksie]

Na kolejne spotkanie online dyskusyjnego klubu komiksowego – Taktownie O Komiksie zapraszamy 29 marca (poniedziałek) o godz. 18.00 na platformę ZOOM. Aby uzyskać link do wydarzenia należy poprawnie wypełnić poniższy formularz.

Tematyka spotkania: Komiksy marynistyczne.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/xGHX8vqjMEBWD3KBA

Korzystając z formuły dyskusyjnych klubów książki, zapraszamy na comiesięczne spotkania poświęcone rozmowom o komiksach. Interesują nas zarówno komiksy nowe, jak i klasyczne, tradycyjne oraz te nowatorskie. Dyskutujemy o publikacjach europejskich, amerykańskich, a także japońskich. Na spotkania zapraszamy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.

Cykl organizowany jest przez Stowarzyszenie POP-ART oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczecinie

29 marca, 2021