Komiksy euroazjatyckie lat 80. [Taktownie o Popkulturze i Komiksie]

Idąc dalej przez dekady w komiksie, 24 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zatrzymamy się na omówieniu tytułów z lat 80.

Tym razem przeniesiemy się na dwa kontynenty, zestawiając ze sobą najbardziej znane, ale też i niszowe pozycje europejskie oraz kultowe i rozpoznawalne mangi.

Przekonamy się, który rynek komiksowy w latach 80. rozwijał się szybciej, które tytuły z tamtego okresu są pamiętane i czytane do dziś oraz czy właśnie wtedy komiksy japońskie zaczęły być popularne w Europie.

Zapraszamy na spotkanie pełne nostalgii i ciekawostek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie tym razem odbędzie się w dolnej sali ProMediów.

Organizatorem cyklu [Taktownie o Popkulturze i Komiksie] jest Stowarzyszenie POP-ART.

24 kwietnia, 2023