Wydarzenie dla dzieci

Komiksy dla dzieci od Agaty z POP-ARTu [prelekcja]

„Od jakiego wieku można zacząć czytać dziecku komiksy?” – to pytanie nurtuje chyba każdego fana lub fankę komiksów, których rodzina niebawem się powiększy.

7 grudnia (czw.) o godz. 17:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2)
Agata Tomaszewska-Wacht ze Stowarzyszenia POP-ART udzieli nam wyczerpującej odpowiedzi.

Podczas prelekcji przejrzymy ofertę komiksów polskich wydawnictw skierowaną do grup wiekowych do 10 lat. Sprawdzimy również, czy są to pozycje ciekawe tylko dla dzieci i nudne dla rodziców, czy jednak bawią małych i dużych czytelników? Na spotkaniu nie zabraknie też sentymentalnych powrotów do naszego dzieciństwa. Przypomnimy sobie od jakich tytułów sami zaczynaliśmy naszą przygodę z komiksami.

Prelekcja jest skierowana do wszystkich obecnych i przyszłych rodziców, którzy już czytają swoim dzieciom komiksy oraz tych, którzy chcą, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

Agata Tomaszewska-Wacht (Stowarzyszenie POP-ART)
Członkini stowarzyszenia POP-ART. Z wykształcenia księgowa, z zamiłowania rękodzielniczka. Od zawsze fanka komiksów, dobrego kina i seriali sci-fi. Zaczynała od Kajko i Kokosza, Asterixa oraz anime z RTL 7. Obecnie czyta wszystko, co wpadnie jej w ręce, w szczególności komiksy i mangi. W wolnych chwilach ogląda amerykańskie seriale sci-fi i kryminalne. Prywatnie mama dwójki bąbelków, którym czyta od kołyski. Od niedawna prowadzi profil na Instagramie „Myszorki czytają „.

Data rozpoczęcia
7 grudnia, 2023
17:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Sztuka w literaturze. Spotkanie z Małgorzatą Czyńską

Sztuka w literaturze. Spotkanie z Małgorzatą Czyńską

23 lutego, 2024
18.00
Słowa mają Moc! [Logopedia]
Wydarzenie dla dzieci

Słowa mają Moc! [Logopedia]

24 lutego, 2024
11.00
Nowy klub młodych miłośników gier planszowych
Wydarzenie dla dzieci

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych

26 lutego, 2024
15.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content