[Koło Gospodyń Miejskich]

9 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na kolejne spotkanie Koła Gospodyń Miejskich. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Moderatorką cyklu jest Justyna Napiórkowska.

Na czerwcowych zajęciach będziemy uczyć się oraz dzielić doświadczeniami z szydełkowania.
Gościem specjalnym będzie nasza koleżanka bibliotekarka Agnieszka, która pokaże techniki i sposoby szydełkowania.

Zainteresowane osoby prosimy o zabranie na spotkanie własnego sprzętu.
Cykl jest skierowany do wszystkich osób bez ograniczeń wiekowych, które chciałyby rozwijać swoje hobby w miłym towarzystwie.

9 czerwca, 2022