[Koło Gospodyń Miejskich]

12 maja (czwartek) o godz. 13:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) podczas kolejnego spotkania Koła Gospodyń Miejskich, uczestniczki wymienią się doświadczeniami w pieczeniu ciast tradycyjnych oraz bezglutenowych.

Moderatorką cyklu jest Justyna Napiórkowska.

W majowym wydarzeniu będziemy omawiać książkę pt. „Chleb bezglutenowy i inne wypieki” autorstwa Agnieszki Bednarskiej, zestawiając ją z tradycyjnym wytwarzaniem pieczywa, w oparciu o pozycję: „Pizze, chleby i foccacie” autorstwa Teresy Miazgowskiej.

Serdecznie zapraszamy do przyniesienia własnych wyrobów, abyśmy mogły wspólnie sprawdzić podobieństwa i różnice w tradycyjnym i nowoczesnym wydaniu!

12 maja, 2022