Na stole w bibliotece znajdują się postawione gry planszowe, takie jak: Azul, Eksplodujące kotki, Pojedynek, Dixit. Dodatkowo przed grami rozsypane kwadratowe, kolorowe żetony do gry w Azula.

Klub miłośników gier planszowych

28 kwietnia (czwartek) o godz. 18:30 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Miłośników Planszówek. Tym razem zagramy w „Podaj dalej!” – nieco inną odsłonę popularnego głuchego telefonu. Zapraszamy do wspólnej rozrywki.

Z racji ograniczonej liczby miejsc, chętnych do udziału prosimy o kontakt mailowy z filią nr 7 [email protected]

28 kwietnia, 2022