[Klub Kodowania] dla dzieci i młodzieży [8-12 lat]

19 maja (czwartek) o godz. 16:30 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Kodowania.

Moderatorką cyklu jest Aneta Krejczy.

Kodowanie dla dzieci to wciągająca zabawa, która uczy logicznego myślenia i budowania strategii.
Uczestnicy z wcześniejszym doświadczeniem pracy w środowisku Scratch będą mogli doskonalić i poszerzać swoje umiejętności, m. in. używając aplikacji do programowania robota Photon.

Młodsze dzieci będą miały okazję tworzyć własne animacje w aplikacji Scratch Junior, która nie wymaga umiejętności czytania, gdyż używane przez nią komendy mają charakter puzzli z piktogramami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Klubu Kodowania, po wcześniejszym zapisaniu się mailowo lub telefonicznie [email protected], 91 506 50 56.

19 maja, 2022