Joga w bibliotece

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Joga w bibliotece”, prowadzonego przez instruktorkę, Magdalenę Grelę.

21 czerwca (środa) o godz. 12:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) odpowiemy sobie na pytanie: czym właściwie jest joga? Zgłębimy jej historię, poznamy rodzaje i odkryjemy filozofię.

Czy joga to tylko ćwiczenia czy kryje się za tym coś więcej? Czym dla mnie jest joga i w czym mi pomaga? Opowiemy o historii jogi, skąd się wywodzi, kto ją przywiózł do Europy. Obalimy mity na temat jogi. Opowiemy też o tym, że jest wiele rodzajów jogi i każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl.

Wydarzenie jest bezpłatne, a wstęp na nie wolny – nie obowiązują zapisy.

21 czerwca, 2023