Joga w bibliotece. Zajęcia dla seniorów.

Po niezwykle ciepłym przyjęciu zajęć z podstaw jogi w murach biblioteki, we współpracy z nauczycielką jogi Magdaleną Grelą, rozpoczynamy cykl warsztatów „Joga w bibliotece”, dotyczących pracy nad zdrowym ciałem i umysłem.

Już 24 maja (środa) o 12:00 zapraszamy do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na pierwsze warsztaty – podstawy technik oddechowych wspomagających ćwiczenia ruchowe. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu i obejmą zajęcia praktyczne oraz wykłady i pogadanki, dotyczące medytacji, medycyny chińskiej oraz historii jogi.

Wszystkich chętnych prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń, włożenie wygodnego ubrania, które nie będzie krępowało ruchów oraz przybycie z pozytywną energią.

Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy więc do zapisów osobiście w filii nr 7
lub telefonicznie:
pl. Matki Teresy z Kalkuty 8
tel. 91 50 65 058
[email protected]

Magdalena Grela – certyfikowana nauczycielka jogi RYT 200. Priorytetem praktyki, którą prowadzi jest skontaktowanie się ze sobą poprzez połączenie ruchu z oddechem, co pozwala pozbyć się napięć i stresu. W pracy kieruje się sygnałami, które płyną z ciała, czyli uważnością na to, na co aktualnie nam pozwala. Spełniona kobieta, żona i matka.

Data rozpoczęcia
24 maja, 2023
12:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych
Wydarzenie dla dzieci

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych

26 lutego, 2024
15.00
[Spotkania z planszówkami]

[Spotkania z planszówkami]

27 lutego, 2024
17.00
[Ekipa Seniora]

[Ekipa Seniora]

27 lutego, 2024
14.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content