Joga w bibliotece. Zajęcia dla seniorów.

Po niezwykle ciepłym przyjęciu zajęć z podstaw jogi w murach biblioteki, we współpracy z nauczycielką jogi Magdaleną Grelą, rozpoczynamy cykl warsztatów „Joga w bibliotece”, dotyczących pracy nad zdrowym ciałem i umysłem.

Już 24 maja (środa) o 12:00 zapraszamy do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na pierwsze warsztaty – podstawy technik oddechowych wspomagających ćwiczenia ruchowe. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu i obejmą zajęcia praktyczne oraz wykłady i pogadanki, dotyczące medytacji, medycyny chińskiej oraz historii jogi.

Wszystkich chętnych prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń, włożenie wygodnego ubrania, które nie będzie krępowało ruchów oraz przybycie z pozytywną energią.

Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy więc do zapisów osobiście w filii nr 7
lub telefonicznie:
pl. Matki Teresy z Kalkuty 8
tel. 91 50 65 058
[email protected]

Magdalena Grela – certyfikowana nauczycielka jogi RYT 200. Priorytetem praktyki, którą prowadzi jest skontaktowanie się ze sobą poprzez połączenie ruchu z oddechem, co pozwala pozbyć się napięć i stresu. W pracy kieruje się sygnałami, które płyną z ciała, czyli uważnością na to, na co aktualnie nam pozwala. Spełniona kobieta, żona i matka.

Data rozpoczęcia
24 maja, 2023
12:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Animowane seriale fantasy [Taktownie o Popkulturze i Komiksie]

Animowane seriale fantasy [Taktownie o Popkulturze i Komiksie]

29 maja, 2023
18.00
[Klub Miłośników Planszówek]

[Klub Miłośników Planszówek]

30 maja, 2023
18.00
Manga i anime — hobby międzypokoleniowym. [ Isekai Klub Miłośników Mangi ]

Manga i anime — hobby międzypokoleniowym. [ Isekai Klub Miłośników Mangi ]

30 maja, 2023
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content