Jestem eko z biblioteką [Wakacje w bibliotece]

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw, ale też idealna pora na zdobycie dodatkowej wiedzy, czy odkrycie nowego hobby.

Z pewnością pomoże Wam w tym nasza wakacyjna oferta, bo mamy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.
Konkursy, turnieje, warsztaty i wiele więcej aktywności czeka na Was w filiach bibliotecznych na terenie całego Szczecina. Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

Dbanie o środowisko to bardzo ważna sprawa!
Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat do udziału w cyklu warsztatów, podczas których uczestnicy poznają sposoby na dbanie o środowisko we własnym domu i poza nim.

Każdy będzie mógł stworzyć własną doniczkę z materiałów pochodzących w pełni z recyklingu i zasadzić wybraną roślinę. Nie zabraknie też gier planszowych i zgadywanek. Wspólnie przygotujemy plakat dla biblioteki, aby z innymi czytelnikami dzielić się świadomością ekologiczną.

Lipiec 2023 godz. 14:00
Terminy: 21.07

Liczba miejsc jest ograniczona. Na warsztaty można zapisać się osobiście lub telefonicznie 91 462 63 46.

21 lipca, 2023