Jarzmo. Spotkanie z dr Joanną Ławicką

7 lipca (czwartek) o godz. 18:00 w filii nr 54 (Wojska Polskiego 2) dr nauk społecznych Joanna Ławicka zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt. „Jarzmo. Spektrum przemocy”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

„Jarzmo. Spektrum przemocy” to książka o krzywdzie, która potrafi zniszczyć życie. To prawdziwe, przejmujące i wstrząsające historie wzbogacone wiedzą o mechanizmach przemocy i otwierającym oczy komentarzem. To lekcja uważności i empatii. Niech ten zbiór opowieści Joanny Ławickiej, prezeski Fundacji Prodeste stanie się lekturą obowiązkową dla rodziców dzieci w spektrum autyzmu, terapeutów, nauczycieli, wychowawców oraz dorosłych osób autystycznych i ich bliskich. Koniecznie przeczytajcie!”
(Jacek Hołub)

Joanna Ławicka – dr nauk społecznych, prezes Fundacji Prodeste, autorka książek „Nie jestem kosmitą. Mam zespół Aspergera”, „Człowiek w spektrum autyzmu. Podręcznik pedagogiki empatycznej” oraz najnowszej „Jarzmo. Spektrum przemocy”.

7 lipca, 2022