Książki na wystawce

Jak napisać książkę? Spotkanie z Małgorzatą Brodzik

8 grudnia (czwartek) o godz. 17:00 w filii nr 5 (ul. Mieszka I 105) Małgorzata Brodzik, szczecińska autorka młodego pokolenia podzieli się radami, jak napisać i wydać „swoją pierwszą książkę”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Małgorzata Brodzik

urodzona w Drawsku Pomorskim, od niespełna dwóch lat zamieszkuje w Szczecinie. Na co dzień szczęśliwa mama i żona. Zadebiutowała w 2020 roku książką pt: „Walcząc z przeszłością”, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z życia samej autorki. Miłośniczka kubków, Netflixa i filmu „Dirty Dancing”. Nie pogardzi też dobrym stand-upem.

8 grudnia, 2022