Isekai Quiz Wars [Tydzień Bibliotek]

Czas zamknąć sezon zimowy 🥶, zarówno w pogodzie, jak i seriach mangowych. Czas ponownie sprawdzić swoją wiedzę o ulubionych tytułach.🤔

Od [ Isekaia Winter Special ] minęło już trochę czasu, i wtedy wszyscy dobrze się bawiliśmy, grupowo zgadując łamigłówki z mang i anime 🍥🍜🦊

Zatem szykuje się wiedzówka w edycji wiosennej ⛩️🌸🍥☯🍜! 

Na podsumowanie [Tygodnia Bibliotek] i Dni Skandynawskich, 12 maja (piątek) o godz. 17:30 zapraszamy wszystkich Mistrzów Pokemonów, SuperSaiyan, Łowców Demonów i tajnych agentów oraz fanów mangi i anime w cosplayach lub bez na dwie godziny quizów w atrakcyjnej mobilnej formule.

A wszystko to w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) – najfajniejszej filii bibliotecznej w centrum miasta ◉‿◉. Wstęp na wydarzenie jak zawsze jest wolny.

Jako że lubimy wręczać, to dla najbardziej obeznanych w temacie, przygotujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe. A dla innych drobiazgi — niespodzianki też się znajdą.

Przekonajmy się, kto zdobędzie tytuł Wszech znającego Mangę! Przybywajcie!

Data rozpoczęcia
12 maja, 2023
17:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Grudniowe kiermasze taniej książki

Grudniowe kiermasze taniej książki

4 grudnia, 2023
8.00
Las w sieci dla dzieci. Spotkanie interaktywne z Mariolą i Januszem Słomińskimi
Wydarzenie dla dzieci

Las w sieci dla dzieci. Spotkanie interaktywne z Mariolą i Januszem Słomińskimi

4 grudnia, 2023
17.00
Aromaterapia wokół nas

Aromaterapia wokół nas

5 grudnia, 2023
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content