Isekai Quiz Wars [Tydzień Bibliotek]

Czas zamknąć sezon zimowy 🥶, zarówno w pogodzie, jak i seriach mangowych. Czas ponownie sprawdzić swoją wiedzę o ulubionych tytułach.🤔

Od [ Isekaia Winter Special ] minęło już trochę czasu, i wtedy wszyscy dobrze się bawiliśmy, grupowo zgadując łamigłówki z mang i anime 🍥🍜🦊

Zatem szykuje się wiedzówka w edycji wiosennej ⛩️🌸🍥☯🍜!

Na podsumowanie [Tygodnia Bibliotek] i Dni Skandynawskich, 12 maja (piątek) o godz. 17:30 zapraszamy wszystkich Mistrzów Pokemonów, SuperSaiyan, Łowców Demonów i tajnych agentów oraz fanów mangi i anime w cosplayach lub bez na dwie godziny quizów w atrakcyjnej mobilnej formule.

A wszystko to w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) – najfajniejszej filii bibliotecznej w centrum miasta ◉‿◉. Wstęp na wydarzenie jak zawsze jest wolny.

Jako że lubimy wręczać, to dla najbardziej obeznanych w temacie, przygotujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe. A dla innych drobiazgi — niespodzianki też się znajdą.

Przekonajmy się, kto zdobędzie tytuł Wszech znającego Mangę! Przybywajcie!

12 maja, 2023