Indyjski Dzień Dziecka

1 czerwca o godz. 17:00 serdecznie zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na Indyjski Dzień Dziecka. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Gościem specjalnym spotkania będzie tancerka i nauczycielka Rada Živković. Dzieci będą miały okazję zobaczyć w jej wykonaniu występ tańca indyjskiego, a także same poznać podstawowe kroki podczas krótkiego warsztatu.

Nasi wolontariusze przyozdobią twarze dzieci tradycyjnymi gopi dots, czyli kolorowymi indyjskimi kwiatkami. Każdy chętny będzie mógł poprosić o napisanie swojego imienia w alfabecie dewanagari, używanym do zapisu języka hindi i sanskrytu.

Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w kolorowaniu indyjskich mandali barwnymi piaskami, a także posłuchać indyjskich bajek.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy: